Dostawa

Dostawa

Dostawa i koszty wysyłki

Realizacja zamówienia

Zamówienia są realizowane w terminie od 1 do 7 dni, od dnia potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji i dokonania zapłaty oraz z pominięciem produktów dla których w ofercie podano inny termin dostawy. Przez realizację rozumie się skompletowanie i wysyłkę zamówienia. Jeśli zamówienie nie będzie mogło zostać zrealizowane w tym terminie, otrzymasz informację od Usługodawcy.

Dostawa

Paczki wysyłane są za pomocą Kurier InPost lub Paczkomat InPost– wyboru należy dokonać przy składaniu zamówienia.

Koszt dostawy

Koszty dostawy nalicza system na podstawie wagi sumarycznej zamówienia.

Cennik wysyłek


WagaPrzedpłata
Kurier InPost0-30 kg18 zł
Paczkomat InPost0-25 kg15 zł
Do produktów wielkogabarytowych mogą zostać naliczone dodatkowe koszty, o czym informujemy przy każdym produkcie, którego dotyczy dopłata.

Dla zamówień realizowanych na terenie Polski o wartości minimum 199 zł koszty standardowej przesyłki są darmowe.

Termin dostawy

Termin dostawy może różnić się od dnia tygodnia, w którym zamówienie zostało złożone. Standardowy czas dostawy nie powinien przekroczyć 5 dni roboczych. Przewoźnik Inpost jakiego wybraliśmy do realizacji wysyłek do naszych klientów 96% paczek dostarcza w ciągu 1-2 dni od ich nadania.

Uszkodzona paczka/towar – co zrobić

W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nieprawidłowości w stanie przesyłki, w szczególności jej zewnętrznych uszkodzeń, powinieneś niezwłocznie skontaktować się z naszą obsługą klienta oraz zgłosić ten fakt kurierowi i spisać z nim protokół obejmujący te informacje. Pamiętaj, że zaniechanie powyższego obowiązku może być przyczyną odmowy uznania Twoich roszczeń reklamacyjnych.

0